Emil Slabý     
 
 
 
    Představujeme se
 
  Firma Emil Slabý - VoToP od svého vzniku v roce 1991 klade velký důraz na kvalitu práce i použitý materiál. Z toho důvodu jsme se stali členy CTI - Cech topenářů a instalatérů. Dále jsme členy AVTČ - Asociace pro využití tepelných čerpadel.

  Firmu založil Emil Slabý, který má více jak 25ti letou praxi v oboru. Jádro firmy tvoří 6 pracovníků vyučených v oboru, kteří jsou průběžně školeni u různých firem za účelem udržení vysoké odbornosti při rychlém nástupu nových materiálů. Naši pracovníci byli proškoleni pro práci s mědí firmou WOESTE-YORKSHIRE v SRN ve výrobním závodě. Ve firmě REHAU pro práci s plastovými rozvody topení a TUV.

  Jak vyplývá již z názvu, provádíme vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Dále zajišťujeme záruční i pozáruční servis a údržbu kotlů, kotelen a výměníkových stanic, poskytujeme montáž i servis systému „LOGO“ a ostatních výrobků a komponentů dodávaných firmou MEIBES s.r.o., montáž měřidel na teplou a studenou vodu včetně zaplombování, dodávku a montáž vzduchových filtrů ICLEEN pro radiátory a klimatizace.

  Naše akce zajišťujeme komplexně od projektových dokumentací přes měření a regulaci včetně projektu, vzduchotechniku až po zednické a zámečnické práce. Dále nabízíme zajištění kominických prací.

 
 
Emil Slabý - VoToP
Mašínova 324/5
182 00 Praha 8
Tel: 284 688 877
Mobil 603 495 405
E-mail: votop@votop.net
Copyright © 2003, Accelerando Praha. All Rights Reserved.